شرکت کالارسان فست باکس

لوگوی فست باکس

درباره فست باکس

شرکت فست باکس، با بیش از 30سال تجربه، سریع ترین شرکت پست خصوصی ایران بوده که به پشتوانه اعتماد مردم، شکل گرفته است. فست باکس طی 30 سال سابقه کاری خود سعی داشته تا با بهره‌گیری از جدیدترین فناوری‌های مطرح‌شده در صنعت لجستیک، به انجام هرچه بهتر وظایف خود پرداخته و به‌عنوان سازمانی به‌روز و همراه با نوآوری، شناخته شود. فست باکس با بهره‌مندی از بیش از 1200 نفر نیروی انسانی، بیش از 1200حامل سبک و سنگین و 400 نمایندگی در سراسر کشور، همواره در تلاش بوده تا سطح پوشش خدمات خود را گسترده‌تر ساخته و دسترسی به خدمات ارسال کالا برای مشتری نهایی را تسهیل کند.

ارائه خدمات ارسال بین شهری، درون‌شهری، بین‌الملل  در ارسال بسته‌ها، در کنار خدمات ویژه شامل بسته‌بندی، جبران خسارت، رهگیری آنلاین و… و همچنین پلتفرم‌های ثبت سفارش آنلاین  بخشی از مهم‌ترین اقدامات فست باکس در راستای رسیدن به کلاس جهانی است. 

فست باکس یک شرکت لجستیک بین‌المللی است، که بر مبنای نیاز مشتریان بنا نهاده شده است. بر همین اساس، سرعت و دقت در ارائه‌ی خدمات، دیانایِ برند ما محسوب می‌شوند و خدمات گسترده‌ی فست باکس بر همین اساس پایه‌ریزی شده‌اند

 فست باکس از بدو تأسیس خود تاکنون با تکیه بر پشتوانه‌هاى علمى و تجربیات عملى همواره کوشیده است تا نقش خود را در مسیر ایجاد یک نظام اثربخش و کارآمد در جهت ارتقاى سطح کیفى خدمات و شاخص‌هاى مؤثر در صنعت لجستیک کشور ایفا نماید.

موقعیت جغرافیایی و استراتژیک هاب و شعب فست باکس در تهران و مراکز استان‌ها، که از یکسو در نزدیکی فرودگاه‌ها و ایستگاه‌های راه آهن قرار گرفته و از سویی دیگر به شاهراه حیاتی جاده‌های کشور، مرتبط است؛ موجب شده تا مشتریان فست باکس مزیت رقابتی ویژهای در اختیار داشته باشند.
مزیتی که با بهره‌مندی از فناوری‌های نوین و امکان برنام هریزی و ارسال بسته ها، در هر ساعت از شبانه روز، دو چندان شده است.

 
 
تعداد بسته های فست باکس
بسته در روز
0
تعداد پرسنل
نفر پرسنل
0
نمایندگی فست باکس
نمایندگی
0
ماشین‌ حمل فست‌ باکس
ماشین‌ حمل
0

سخن مدیرعامل

کسب‌وکارها به‌سرعت در حال رشد هستند و در این میان کسب‌و‌کاری که بتواند همسو با توسعه، خود را به‌روز نـگاه دارد زنده می‌ماند. فست باکس 30 ساله احترام به تجربه و اصالت را جزئی جداناپذیر از رویه و منش خود می‌داند و با اتـکا به تجربه، خود را به‌روز نگاه داشته و با حفظ اصـالت خویش توسـعه می‌یابد. تا امروز همواره کوشیده‌ایم تا همگام با تجهیزات مدرن و تـکنولوژی روز دنـیـا توسـعه یابیـم، به‌نحوی‌که به تنها کوریر تمام دیجیتال کشور تبدیل شدیم. تنوع در ارتباط و ارائه خدمات مدرن، راهبردهای محوری ما در صنـعت لجستیک و پست بوده است. به‌گونه‌ای که در سال‌های اخیر توانسته‌ایم راهـکارهای نوین و با کیـفیت را برای مردم ایجاد کنیم. فست باکس بر پایه دو ارزش “شبـکه” و “برند” استـوار اسـت و برای تحـقـق وعـده‌های برنــدش، در سـایه اطـمینان و اعـتماد مشتریان شبکه‌ای از سرمایه‌های انسانی و تجهیزات مدرن و به‌روز را ایجاد کرده است. از مهمترین اولویـت‌های فست باکس در اخـلاق حرفه‌ای‌اش احترام به مشتریان در هر سطحی می باشد. رضایت مشتری دلیل بقاء و ارتقاء برند ما بوده و این امر جز با پاسخگویی صحیح میسر نمی‌‌شود. در این مسیر نیاز مشتریان را لحظه به لحظه رصد می‌کنیم و با طراحی راهکارهای مناسب در جلب هرچه بیشتر این رضایت گام برمی‌داریم. 

اسکرول به بالا